prawnik wrocław logo
BLOG
Slider

Wrocław od ponad dekady prężnie się rozwija, skupiając wielu inwestorów krajowych i zagranicznych. Działalność gospodarcza rozwija się na tych terenach bardzo szybko, między innymi ze względów lokalizacyjnych.

Wrocław jest punktem na mapie, łączącym północ i południe kraju. Ma to znaczenie przy powstawaniu dużych przedsiębiorstw czy ich oddziałów w kraju oraz tworzeniu miejsc pracy. Duży wpływ na rozwój województwa dolnośląskiego ma również jego sąsiedztwo z Niemcami i Czechami. Współpraca międzynarodowa, zwłaszcza w branży logistycznej, informatycznej i w przemyśle skupia się właśnie na terenie Dolnego Śląska. Z uwagi na wzmożoną aktywność ekonomiczną, na terenie Dolnego Śląska występuje duże zapotrzebowanie na korzystanie z usług prawnych. Dobry adwokat jest sprzymierzeńcem w rozwoju firmy.

Prawnik prowadzi sprawy firm na różnym szczeblu ich rozwoju. Zarówno w momencie ich powstania jak i przekształcenia czy połączenia z innym podmiotem. Kancelaria adwokacka jest miejscem, w którym, adwokat prowadzi sprawy Klientów firmowych zarówno na gruncie spraw gospodarczych, cywilnych jak i pracowniczych, a nawet karnych.  Adwokat prowadzący sprawy Klientów firmowych, m. in. sporządza umowy i opinie prawne, a także zajmuje się sprawami konsumenckimi i prowadzeniem spraw spółek. Prawnik reprezentuje firmę w sprawach sądowych i egzekucyjnych, jak również uczestniczy w arbitrażu. Korzystanie przez firmy z obsługi prawnej kancelarii adwokackiej, pozwala uniknąć kosztów i stresu związanego z niedopilnowaniem prawnych aspektów prowadzonej działalności.

 W jaki sposób kancelaria prawna rozlicza się z Klientami firmowymi?

Dobra kancelaria prawna to miejsce, w którym Klienci, mogą złożyć swoje sprawy na ręce doświadczonych prawników. Prawnik posiadający ugruntowaną wiedzę merytoryczną jest ogromnym wsparciem na wielu etapach działalności firm. Usługi prawnicze dotyczą zarówno Klientów indywidualnych jak i firm. Porady prawne cieszą się obecnie popularnością, ze względu na dużą dynamikę rozwoju ekonomicznego. Koszt pojedynczej porady prawnej ustalany jest na początku rozmów między adwokatem, a Klientem. Dla firm oraz Klientów korporacyjnych, proponowane jest wynagrodzenie ryczałtowe lub godzinowe, z uwagi na to, że większość firm preferuje stały, regularny dostęp do porad prawnych. Dobry prawnik we Wrocławiu zajmuje się rzetelnym przygotowaniem rozwiązań prawnych oraz godnym reprezentowaniem Klienta przed sądami powszechnymi czy organami administracji na każdym etapie sprawy Klienta. Prawnik posiadający ugruntowaną wiedzę merytoryczną jest ogromnym wsparciem na wielu etapach działalności firm.

Ubi societas, ibi ius
Gdzie społeczeństwo, tam prawo.
Slider
  • Bardzo potrzebowałam pomocy adwokata. Na pierwsze spotkanie w Kancelarii z Panią Izabelą szłam zestresowana. Niepotrzebnie. Profesjonalne i indywidualne podejście do sprawy. Na pytania Pani Izabela odpowiada cierpliwie i spokojnie. Kompetentna, doświadczona, cierpliwa i ciepła. Stały kontakt i informowanie na bieżąco o toku sprawy. Spotkania i prowadzenie mojej sprawy przez Panią Adwokat Izabelę Baran przekroczyły moje oczekiwania .Serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie .
    Barbara Nowacki
  • 1
  • 2
  • 3