prawnik wrocław logo
SPECJALIZACJE
Slider

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu
prawa karnego, cywilnego, spadkowego, rodzinnego, pracy, administracyjnego oraz gospodarczego.
 • Sprawy karne i wykroczenia

  Sprawy karne wymagają od adwokatów fachowej wiedzy. Adwokat, którego domeną jest prawo karne, obcuje z różnego typu przypadkami łamania zasad obowiązujących przepisów prawa. Prawo karne, m. in. wskazuje na naruszenia przepisów prawa, a ich wykrycie i udowodnienie należy do zadań organów postępowania przygotowawczego, a następnie podlega ocenie sądu. 

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Sprawy rodzinne

  Rozstanie dwojga ludzi, których związek był zalegalizowany prawnie, wiąże się zawsze z wniesieniem sprawy o rozwód. Bardzo często sprawa o rozwód jest bardzo emocjonalnie odbierana przez małżonków. Adwokat rozwodowy pomaga przejść przez ten skomplikowany proces. Oprócz samego rozwiązania małżeństwa, pozostają jeszcze do uregulowania inne kwestie.

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Sprawy spadkowe

  Spadkobierca, aby poznać swoje prawa i obowiązki w przypadku dziedziczenia majątku po śmierci spadkodawcy, winien zapoznać się z przepisami uregulowanymi w kodeksie cywilnym, w skrócie kc. Samodzielne poruszanie się przez spadkobiercę w obszarze w jakim jest prawo spadkowe, bez dokładnej znajomości przepisów prawa, które je regulują może nastręczać trudności.

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Sprawy cywilne, gospodarcze i pracownicze

  Reprezentowanie Klientów przed Sądami wszystkich instancji. Sporządzanie pism procesowych. Sporządzanie umów i opiniowanie umów. Sporządzanie opinii prawnych. Sprawy konsumenckie. Sprawy o odszkodowanie.
  Odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Sprawy z tytułu gwarancji i rękojmi za wady fizyczne i prawne. Odwołanie darowizny.

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Sprawy w postępowaniu wykonawczym

  Reprezentowanie Klientów w postępowaniu wykonawczym przed Sądami wszystkich instancji. Sprawy o udzielenie przerwy w karze.

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Sprawy administracyjne

  Reprezentowanie klientów w postępowaniu przed organem I i II stopnia. Reprezentowanie klientów przed sadami administracyjnymi WSA i NSA.

  ZOBACZ WIĘCEJ
sąd we Wrocławiu
Ubi societas, ibi ius
Gdzie społeczeństwo, tam prawo.
Slider